خدمت به سالمندان، لازمه ای است در جامعه اسلامی

جلسه هیئت اندیشه ورز بنیاد فرزانگان استان به ریاست حضرت آیت الله آشتیانی«دامت برکاته» با حضور اعضای هیئت مدیره بنیاد برگزار گردید.

در این جلسه مدیر عامل بنیاد جناب آقای بایرامی ضمن ارائه گزارش از فعالیت های اخیر بنیاد در سطح استان از حمایت های معاونت محترم اجتماعی و فرهنگی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و همچنین مدیریت محترم حوزه های علمیه حضرت آیت الله اعرافی«دامت برکاته» تقدیر و تشکر نموده و ابراز امیدواری نمودند در آینده نزدیک با گسترش فعالیت های بنیاد، فرآیندها و تجربیات این بنیاد بصورت تجربه در اختیار موسسات و سمن های همسو قرار گیرد.

در ادامه حضرت آیت الله آشتیانی«دامت برکاته» ضمن ابراز رضایت از فعالیت های انجام شده در بنیاد در طی مدت کوتاه، تلاش و فعالیت در امورات خیر و مخصوصا امورات مرتبط با سالمندان را لازمه جامعه اسلامی دانستند.

لازم به یادآوری است بنیادهای فرزانگان بعنوان حلقه واسط بین حوزه سیاستگذار و جامعه هدف(سالمندان) ذیل دبیرخانه شورای سالمندان کشور و تحت نظارت سازمان بهزیستی کشور و در استان ها تحت نظارت ادارات کل بهزیستی استان تشکیل شده است.در استان قم نیز با حمایت های سازمان بهزیستی استان این بنیاد از سال 98 تأسیس و در سال 1400 با حمایت فکری و معنوی جامعه مدرسین حوزه های علمیه و همچنین مدیریت محترم حوزه های علمیه کشور، حضرت آیت الله اعرافی «دامت برکاته» تثبیت و تقویت شد.

مطلب پیشنهادی

حجت الاسلام بایرامی، مدیر بنیاد فرزانگان

از حدود 30 سازمان عضو سند ملی سالمندان در استان فقط چند سازمان فعال هستند!!!

در نشست صمیمی با مدیر بنیاد فرزانگان استان قم با ارائه گزارشی از روند فعالیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *